KLİNİK ENTERAL PARENTERAL NÜTRİSYON DERNEĞİ

LLL Kursları 2 Nisan 2016 tarihinde Ankara Hilton Otel'de gerçekleştirildi. Kurslar üç paralel salonda sabah ve öğleden sonra olmak üzere toplam 6 konuda düzenlendi (Yaşlılıkta Nütrisyon, Pulmoner Hasatlıklarda Nütrisyon, Gastrointestinal Hastalıklarda Nütrisyon, Nütrisyonel Değerlendirme ve Teknikler, Çocukluk Çağında Nütrisyon Desteği ve Parenteral Nütrisyon).

Kursa toplam 245 kursiyer katıldı. Her konunun sonunda, sınav kağıdını ve değerlendirme formunu doldurarak teslim edenlere katılım belgeleri verildi. 24 doğru ve üzerinde yapanların ESPEN'deki hesaplarına (ESPEN-LLL sayfasında hesap oluşturarak, elektronik posta ve kullanıcı adlarını doğru olarak yazdılarsa) kredi puanları işlenecektir.

Kurslarda toplam 20 öğretim üyesi görev aldı. KEPAN Derneği Yönetim Kurulu olarak katkı veren tüm hocalara şükranlarımızı sunarız.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LLL Kursları 7 Kasım 2015 tarihinde İzmir Wyndham Grand Otel'de gerçekleştirildi. Kurslar üç paralel salonda sabah ve öğleden sonra olmak üzere toplam 6 konuda düzenlendi (Perioperatif Nütrisyon, Yoğun Bakım Hastalarında Nütrisyon, Yaşlılıkta Nütrisyon, Obezitede Nütrisyon, Çocukluk Çağında Nütrisyon Desteği ve Parenteral Nütrisyon).

Kursa toplam 258 kursiyer katıldı. Her konunun sonunda, sınav kağıdını ve değerlendirme formunu doldurarak teslim edenlere katılım belgeleri verildi. 24 doğru ve üzerinde yapanların ESPEN'deki hesaplarına (ESPEN-LLL sayfasında hesap oluşturarak, elektronik posta ve kullanıcı adlarını doğru olarak yazdılarsa) kredi puanları işlenecektir.

Kurslarda toplam 22 öğretim üyesi görev aldı. KEPAN Derneği Yönetim Kurulu olarak katkı veren tüm hocalara şükranlarımızı sunarız.Haber Arşivi